Na naši spletni strani Avtomanija.com uporabljamo piškotke, s katerimi izboljšujemo vašo uporabniško izkušnjo in vam zagotavljamo ustrezne vsebine in oglaševanje. Z nadaljno uporabo naše spletne strani se s tem strinjate.

:: Ostali športi
IndyCar
27. marec 2020
Slovitih 500 milj prestavljenih na avgust
Glede na to, da je Amerika po novem najbolj Covid-19 okužena država, so tudi tam začele padati dirke ena za drugo.
WEC
18. marec 2020
Tudi 24 ur Le Mansa prestavljen na september
Dirka, ki bi morala biti 13. in 14. junija letos, je prestavljena na 19. in 20. september.
IndyCar
16. marec 2020
St. Petersburg odpovedan brez vračila denarja
To, da se ta vikend ni začela sezona v IndyCartu, je bilo jasno dva dni nazaj, ampak gledalci ne bodo dobili povrnjenega denarja.
Formula E
13. marec 2020
Formula E za dva meseca na hladno
Vodilni pri ABB Formula E so se zaradi koronavirusa odločili, da za dva meseca prekinejo vse aktivnosti in dejavnosti.
Formula E
11. marec 2020
Še ena prestavitev dirke F E
Po VN Sanje in VN Rima so zaradi koronavirusa prestavili še VN Džakarte.
Formula E
6. marec 2020
Korona odnesla tudi drugo dirko v Rimu
Dirka Formule E v Rimu je odložena na poznejši rok zaradi izbruha koronavirusa v Italiji.
F2
28. februar 2020
Lungard zaradi karantene brez testiranj
Christian Lungard, ki v F2 vozi za ART, ne bo sodeloval na testiranjih v Bahrainu.
DTM
24. januar 2020
Aston Martin izstopil iz DTM
R-Motorsport Aston Martin se je po samo eni sezoni v DTM odločil, da v prvenstvu ne bo več sodeloval.
Formula E
19. januar 2020
Guenther zmagovalec tretje dirke FE
Maximilian Guenther na VN Santiaga premagal vse in privozil BMW-ju drugo zmago v sezoni.
12 ur Gulfa
16. december 2019
Rossi zmagal s Ferrarijem 488 v razredu PRO-Am
Valentino Rossi je skupaj s svojim bratom Luco Marinijem in prijateljem Alessio Saluccijem – Uccijem, zmagal v razredu PRO-Am na vztrajnostni dirki 12 ur Gulfa v Yas Marini v Abu Dabiju. Skupno je ekipa Monster VR46 Kessel zasedla odlično tretje mesto.
Testiranja F2 Abu Dabi – 1. dan
6. december 2019
Prvi dan najhitrejši Deletraz
Louis Deletraz je na prvi dan testiranj Formule 2 v Abu Dabiju za odtenek prehitel Ferrarijevega mladiča Armstronga.
Formula E
Več moči, učinkovitejša regeneracija, e –postanki, izboljšana aerodinamika
Ne samo Formula 1, tudi Formula E posodablja pravila in želi postati še bolj zanimiva ter prepoznavna. Z letom 2022 želijo uvesti obvezne e -postanke v boksih.
Formula E
5. december 2019
Formula E od naslednje sezone z uradnim statusom svetovnega prvenstva
Formula E se naslednjo sezono pridružuje Formuli 1, vzdržljivostnemu prvenstvu WEC, WRC in WRC Rallycrossu, saj bo dobila status FIA svetovnega prvenstva.
F2
28. november 2019
Schumacher in Švarcman skupaj za Prema Racing v F2
Aktualni prvak F3, Rus Robert Švarcman, se bo v naslednji sezoni pridružil Micku Schumacherju v F2.
F2
25. november 2019
Correa je razložil, zakaj se ni mogel izogniti Hubertu
Tri mesece bo minilo od tragične nesreče v Spaju in Juan Manuel Correa, ki je bil v trčenju z Anthoineom Hubertom hudo poškodvan, dobro okreva.
Formula E – Saudova Arabija
24. november 2019
Sims na drugi dirki sezone privozil zmago BMW-ju
Alexsander Sims je dominiral vso dirko od štarta do cilja in si tako privozil svojo prvo zmago v Formuli E. Dirko so začinile številne kazni med dirko in po dirki.
22. november 2019
Sam Bird zmagovalec prve dirke šeste sezone Formule E
Dirkač Virgin Racinga je pokazal največ znanja in potrpežljivosti ter si tako privozil prvo zmago letos. Drugo mesto je osvojil Andre Lotterer (Porsche), tretji pa je bil Stoffel Vandoorne (Mercedes). Porsche in Mercedes sta tako na prvi dirki v tej seriji osvojila stopničke.
DTM
11. november 2019
ITR-ova vizija DTM prihodnosti
Krovna organizacija serije DTM je predstavila vizijo prihodnosti prvenstva.
IndyCar
8. november 2019
Arrow McLaren testiral aeroscreen
Medtem ko ima F1 halo, bodo dirkalniki na oni strani oceana prihodnje leto vozili v posebni kabini.