Na naši spletni strani Avtomanija.com uporabljamo piškotke, s katerimi izboljšujemo vašo uporabniško izkušnjo in vam zagotavljamo ustrezne vsebine in oglaševanje. Z nadaljno uporabo naše spletne strani se s tem strinjate.

Sebastian Vettel še vedno trdi, da je vozil naravnost, čeprav posnetki kažejo drugače.
Iščete darilo za velike?
Vrhunsko darilo za oboževalce F1
Valtteri Bottas
Kazen v Abu Dabiju?
Po odpovedi motorja v Brazilij kaže, da bo Bottas moral za zadnjo dirko namestiti nekaj novih komponent.
Daniel Ricciardo
19. november 2019
Dober povratek do šestega mesta
Daniel Ricciardo se je moral spoprijeti s pet sekundno kaznijo in menjavo sprednjega krilca.
FIA
Zakaj Hamiltonove kazni niso določili pred podelitvijo
Čeprav je Carlos Sainz v nedeljo osvojil tretje mesto, je bil na stopničkah Hamilton, ki je kazen dobil šele pozneje.
Mercedes
Bottas ni razumel zgodnjega drugega postanka
Vallteri Bottas je povedal, da je bil zelo presenečen nad odločitvijo ekipe, da ne bodo šli do konca z enim postankom.
Na današnji dan
Kimijev dopust
Na današnji dan pred desetletjem je Iceman sporočil javnosti, da za eno leto odhaja na dopust.
Williams
18. november 2019
Je FIA pogledala Williamsu skozi prste zaradi finančnih težav?
Williams je po postanku v boksih Kubico spustil naravnost v Verstappna.
FIA
Masi razložil, zakaj je bil varnostni avto tako dolgo na progi
V času odstopa Bottasa je varnostni avto ostal na progi kar 6 krogov, čeprav je Finec Mercedesa parkiral za ograjo.
DHL
Najhitrejši postanki v Braziliji
Red Bull je podrl svetovni rekord.
Kimi Raikkonen
Kljub četrtemu mestu razočaran
Kimi Raikkonen je bil v Braziliji zelo blizu stopničk, Alfa pa je osvojila izjemnih 22 točk, a v svojem slogu Iceman ni zadovoljen z rezultatom.
Max Verstappen
17. november 2019
To je bila karma
Eno leto po incidentu z Oconom Max pravi, da je bila takrat na delu karma, ki ga je kaznovala zaradi dejanja njegovega očeta Josa leta 2001.
Bernie Ecclestone
Ne bi me presenetil odhod Mercedesa
Nekdanji šef F1 je povedal, da ga predčasni odhod Mercedesa iz F1 ne bi presenetil.
Mercedes
Mercedes bo dirkal in testiral
Kot pravi Hamilton, bosta zadnja dva dirkaška vikenda idealna za testiranje delov za prihodnje leto.
Penske
Ne zanimamo se za nakup Mercedesa
Roger Penske je zanikal govorice v nemških medijih, da se zanima za nakup ekipe Mercedes.
James Alison
Forma Red Bulla ni muha enodnevnica
Tehnični vodja Mercedesa James Allison je po kvalifikacijah izjavil, da je potrebno Red Bull na zadnjih dveh dirkah in predvsem v naslednji sezoni, jemati zelo resno.
Charles Leclerc
Vettel se je skušal preriniti
Charles Leclerc ni jezen, je pa strašansko razočaran.
McLaren
Nazaj na stopničke po skoraj šestih letih
Kazen za Hamiltona pomeni velik dan za McLaren, prvič po 2072 dneh in 118 dirkah so spet na stopničkah.